Skip to content

Sepistaud käepideme pikkus on u 22 cm, kõrgus 5,5 cm. Käepide on  tsingitud ja värvitud musta pulbervärviga.

20,23  sis. KM

46 laos

Tootekood: A128 Kategooria

Kirjeldus

Sepistatud käepide 22cm on klassikalise ilmega käepide, mis toob esile lihtsuse ja elegantsi. Selle traditsiooniline disain on inspireeritud sepistamiskunstist, mis on kestnud läbi aegade, ning lisab uksele või väravale ajatut võlu.

Käepide on 20cm pikkune, pakkudes optimaalset haardeulatust. Selle praktiline suurus tagab mugava kasutamise ning lisab samas uksele või väravale visuaalset apelli. Käepidet on lihtne paigaldada, kinnitades selle kindlalt kahe kruviga, mis tagab stabiilsuse ja vastupidavuse.

Valikus on ka teisi käepideme suuruseid, näiteks 16cm ja 25cm, säilitades sama disaini. See võimaldab valida sobiva suuruse vastavalt ukse või värava mõõtmetele, tagades ühtlase ja harmoonilise välimuse.

Üks suurimaid eeliseid on käepideme vastupidavus erinevates tingimustes, sealhulgas välitingimustes. Kvaliteetne materjal tagab vastupidavuse nii ilmastikumõjudele kui ka igapäevasele kasutusele. Lisaks on käepide viimistletud kvaliteetse musta pulbervärviga, mis mitte ainult ei anna sellele elegantset välimust, vaid tagab ka kaitse korrosiooni ja kulumise vastu.

Kui soovid lisada oma uksele või väravale klassikalist võlu ja funktsionaalsust, on sepistatud käepide 22cm suurepärane valik. Selle lihtne ja ajatu disain, mitmesugused suurused ning vastupidavus teevad sellest sobiva valiku nii modernsetele kui ka traditsioonilistele hoonetele. Käepide täiendab teie välisilmet ning pakub samal ajal usaldusväärset kasutamismugavust.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Kõrgus

5,5cm

Laius

22cm

Kaal

200g

Viimistlus

Värvitud+Zn