Skip to content

Sepistaud käepideme pikkus on u 25 cm, kõrgus 6 cm. Käepide on  tsingitud ja värvitud musta pulbervärviga.

25,32  sis. KM

46 laos

Tootekood: A110 Kategooria

Kirjeldus

Sepistatud käepide 25cm on elegantse lihtsusega, kuid samas traditsioonilise disainiga käepide, mis lisab igale uksele või väravale ajatut ilmet. Selle käepideme välimus on inspireeritud klassikalisest sepistamistehnikast, tuues esile käsitöömeistrite oskusteabe ja pikaajalise traditsiooni.

Käepide on mõõdult 25cm, tagades mugava haarde igale kasutajale. Selle praktiline suurus tagab hõlpsa avamise ja sulgemise ning on samal ajal piisavalt suur, et tõmmata tähelepanu endale. Käepidet on lihtne paigaldada, sest see kinnitub kindlalt kahe kruviga, tagades stabiilsuse ja vastupidavuse.

Sarnase disainiga käepidemeid on saadaval ka teistes mõõtmetes – 16cm ja 20cm. See võimaldab valida käepideme, mis sobib kõige paremini sinu ukse või värava suurusega, võimaldades sul säilitada ühtlase ja harmoonilise välimuse.

Üks suur eelis on käepideme vastupidavus erinevates tingimustes, sealhulgas välitingimustes. See on valmistatud tugevast materjalist, mis suudab vastu pidada nii päikese, vihma kui ka tuule mõjudele. Sepistatud käepide 25cm on viimistletud kvaliteetse musta pulbervärviga, mis mitte ainult ei anna sellele elegantset välimust, vaid kaitseb ka korrosiooni ja kulumise eest.

Kui otsid oma kodule või väravale lisaväärtust, on see sepistatud käepide suurepärane valik. Selle lihtne disain, mitmekülgsed suurused ja vastupidavus muudavad selle ideaalseks lisandiks igale välisuksele või väravale. Olgu tegemist siis modernse või traditsioonilise hoonega, see käepide täiustab selle välimust ning pakub samal ajal praktilist kasutusmugavust.

Lisainfo

Kaal 0,3 kg
Kõrgus

6cm

Laius

25cm

Viimistlus

Värvitud+Zn