Skip to content

Rõnga Ø – 8 cm, kõrgus 1.8 cm, oksüdeeritud.

25,32  sis. KM

39 laos

Tootekood: A434 Kategooria

Kirjeldus

Rõngaskäepide 80 mm on mitmekülgne lahendus, mis sobib suurepäraselt erinevatele ustele, väravatele või isegi kastidele, mida tuleb aeg-ajalt tõsta. See on kvaliteetne sepistatud toode, mis valmib Eestis käsitööna, kandes endas tugevat sepistamistraditsiooni ja oskusteavet.

Käepideme rõngas on läbimõõduga 8 cm ja kõrgusega 1.8 cm, tagades mugava haarde ja samal ajal piisava suuruse, et seda saaks kasutada erinevates situatsioonides. Olgu tegemist siis ukse, värava või kastiga, käepide aitab neid hõlpsasti avada või tõsta.

Toode on sepitsetud mustaks, mis annab sellele klassikalise ja ajatu ilme. Siiski tuleb märkida, et mustamine ei taga pikaajalist korrosioonikindlust välitingimustes või niisketes ruumides. Seetõttu võib olla vajalik regulaarne hooldus ja kaitsevahendite kasutamine, et säilitada toote välimus ja vastupidavus erinevatele keskkonnatingimustele.

Rõngaskäepide on mitte ainult praktiline abivahend, vaid ka stiilne lisand igale uksele, väravale või kastile. Selle sepistatud disain annab ruumile iseloomu ja elegantsi ning samal ajal tagab käepide usaldusväärse kasutamismugavuse.

Kui otsite tugevat ja mitmekülgset käepidet, mis on valminud käsitööna Eestis, siis Rõngaskäepide 80 mm on kindlasti suurepärane valik. Selle klassikaline disain ja funktsionaalsus sobivad erinevatesse keskkondadesse ning annavad igale esemele, millele see paigaldatakse, erilise puudutuse.

Pakume sama toodet ka suurema rõngaga. Rõngaskäepide 110cm.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Kõrgus

1,8cm

Läbimõõt

8cm