Skip to content

Rõnga Ø – 11 cm,  oksüdeeritud.

30,40  sis. KM

27 laos

Tootekood: A435 Kategooria

Kirjeldus

Rõngaskäepide 110 mm on mitmekülgne lahendus, mis sobib suurepäraselt erinevatele ustele, väravatele või isegi kastidele, mida aeg-ajalt tuleb tõsta. See kvaliteetne sepistatud toode valmib käsitööna Eestis, kandes endas rikkalikku sepistamisajalugu ja oskusteavet.

Käepideme rõngas on läbimõõduga 11 cm, tagades mugava haarde ja samal ajal piisava suuruse, et seda saaks kasutada erinevates situatsioonides. Olgu tegemist siis ukse, värava või kastiga, käepide aitab neid hõlpsasti avada või tõsta.

Toode on sepitsetud mustaks, mis annab sellele ajatu ja klassikalise ilme. Siiski tuleb märkida, et mustamine ei taga pikaajalist korrosioonikindlust välitingimustes või niisketes ruumides. Seetõttu võib olla vajalik regulaarne hooldus ja kaitsevahendite kasutamine, et säilitada toote välimus ja vastupidavus erinevatele keskkonnatingimustele.

Rõngaskäepide ei ole mitte ainult praktiline abivahend, vaid ka stiilne lisand igale uksele, väravale või kastile. Selle sepistatud disain annab ruumile iseloomu ja elegantsi ning samal ajal tagab käepide usaldusväärse kasutamismugavuse.

Kui otsite tugevat ja mitmekülgset käepidet, mis on valminud käsitööna Eestis, siis Rõngaskäepide 110 mm on kindlasti suurepärane valik. Selle klassikaline disain ja funktsionaalsus sobivad erinevatesse keskkondadesse ning annavad igale esemele, millele see paigaldatakse, erilise puudutuse. Lisaks pakume sama toodet ka väiksema rõngaga – Rõngaskäepide 80 cm.

Additional information

Weight 0,6 kg
Läbimõõt

11cm