Skip to content

“Riidenagi seinale 4-ne” toob endaga kaasa Eesti käsitöö traditsioonid ja loob kodus sooja ja maalähedase atmosfääri.

54,90  sis. KM

45 laos

Kirjeldus

“Riidenagi seinale 4-ne” on unikaalne käsitöötoode, mis sümboliseerib Eesti sepakunsti ja looduslähedast disaini. Need kvaliteetsed riidenagid on valmistatud kohalikus sepikojas, kus sepatöö on tõeline kunstivorm. Toode pakub nii funktsionaalsust kui ka esteetilist naudingut.

Iga “Riidenagi seinale 4-ne” komplekt koosneb hoolikalt sepistatud nagikonksudest, mis on kindlalt kinnitatud puidust alusele. Käsitööna loodud konksud on tugevad ja vastupidavad, mis tagab riiete ohutu ja turvalise riputamise. Konksude kinnitus puidust alusele toimub tugevate kruvide abil, mis tagavad tugeva haardumise ja stabiilsuse.

Riiulikandjatel kasutatakse kvaliteetset puitu, eelistades servamata laudu, mis jätab tootele rustikaalse ja looduslähedase välimuse. Puit on hoolikalt viimistletud vastavalt toote iseloomule, võimaldades säilitada selle naturaalse ilu. See annab iga “Riidenagi seinale” isikupära ja muudab selle sobivaks erinevatesse sisekujundustesse.

Käsitsi sepatööna valmistatud riidenagid on midagi enamat kui lihtsalt funktsionaalsed konksud. Need on tõelised kunstiteosed, millel on elegantsus ja jõud. Sepakunstnikud panustavad oma oskused ja kirg igasse valmistatud riidenagisse, muutes need unikaalseks ja eriliseks.

“Riidenagi seinale” toob endaga kaasa Eesti käsitöö traditsioonid ja loob kodus sooja ja maalähedase atmosfääri. Need riidenagid sobivad suurepäraselt nii maakodu kui ka kaasaegse linna korteri sisustamiseks, tuues endaga kaasa Eesti käsitöö pärandi ja kvaliteedi. Kui otsite midagi erilist oma kodu sisekujunduse jaoks, siis on “Riidenagi seinale” suurepärane valik.

Analoogne toode on meie poes saadaval ka pikema versioonina, mis sisaldab 6 nagikonksu.

Lisainfo

Kaal 2 kg
Laius

43cm

Kõrgus

15cm