Skip to content

Riidenagi seinale toob teie koju tüki Eesti käsitööpärandit ja loob hubase, maalähedase atmosfääri.

76,25  sis. KM

43 laos

Kirjeldus

Riidenagi seinale on tugevasti seotud Eesti käsitöötraditsioonide ja kvaliteetse tööga. Need elegantsed, kuid samas rustikaalsed riidenagid on valmistatud kohalikus sepikojas, kus sepistamine on kujunenud tõeliseks kunstiks. Igat riidenagide komplekti iseloomustavad erilised omadused ja hoolega teostatud detailid.

Need riidenagid on kujundatud nii, et need ei ole lihtsalt praktilised rõivaste riputamiseks, vaid ka silmapaistva disainiga sisustuselemendid. Iga riidenagi koosneb tugevast sepistatud konksust, mis on kinnitatud puidust alusele. Puitosa valmistamisel kasutatakse hoolikalt valitud servamata plangud, mis on viimistletud vastavalt toote iseloomule. See annab iga riidenagi erilise välimuse ja struktuuri.

Käsitsi sepatööna valmistatud konksud on mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka esteetiliselt nauditavad. Sepakunstnikud panustavad oma oskused ja kirg igasse valmistatud riidenagisse, luues seeläbi tõeliselt unikaalse toote. Konksude ilmekas sepistatud muster ja tugevus teevad neist usaldusväärsed ja vastupidavad.

Riidenagi seinale toob teie koju tüki Eesti käsitööpärandit ja loob hubase, maalähedase atmosfääri. Need nurgelised ja jõulised riidenagid on suurepärased nii maamajades kui ka kaasaegsetes linnakorterites. Nende disaini ja töökindluse poolest sobivad nad igasse kodu sisekujundusse.

Nii sepatöö kui ka puidutöö on kombineeritud selleks, et luua ainulaadne esemete komplekt, mis toob endaga kaasa Eesti käsitöö pikaajalise pärandi ja kvaliteedi. Riidenagi seinale on rohkem kui lihtsalt funktsionaalne riidekonks – see on kunstiteos, mis rõhutab Eesti käsitöö väärtusi ja ilu.

Lisainfo

Kaal 3 kg
Laius

65cm

Kõrgus

15cm