Skip to content

Puudehoidja kaminariistadega- praktiline komplekt kamina või pliidi kõrvale

Komplektis sisalduvad peale puudehoidja veel kaminariistad – kühvel, hari ja roop

211,06  sis. KM

10 laos

Tootekood: R4695 Kategooria

Kirjeldus

Puudehoidja kaminariistadega- praktiline komplekt kamina või pliidi kõrvale

Komplektis sisalduvad peale puudehoidja veel kaminariistad – kühvel, hari ja roop – pakuvad vajalikku töökindlust ja -mugavust, olles samal ajal vastupidavad ja praktilised. Need on loodud täitma tulekolde hooldamise vajadusi ning lihtsustama igapäevaseid ülesandeid. Puudehoidja ise on mõeldud optimaalsete mõõtmetega: 92 cm kõrgus, 42 cm laius ja 38 cm sügavus. Tugev raam, valmistatud 20×6 teraslattidest, toetab kergelt liigutatavat, kuid vastupidavat korvi, mis mahutab mugavalt vajaliku hulga kaminapuid.

Komplekt on kaetud lakikihiga, mis rõhutab käsitööna töödeldud metalli loomulikku ilu ja vastupidavust. Lakikiht ei varja käsitööjälge, vaid pigem esitleb seda, võimaldades metalli originaalset ilu säilitada. See annab tootele visuaalse elegantsi ja vastupidavuse, pakkudes samal ajal kaitset igapäevase kasutamise eest.

See käsitööna valminud puudehoidja ja kaminariistade komplekt toob teie koju mitte ainult funktsionaalsust, vaid ka kvaliteeti ja elegantsi. Eesti seppade loodud toode kujutab endast mitte ainult tulekolde hoolduse praktilist külge, vaid ka kunstilist lisaväärtust kodu interjööris. Iga detail on hoolikalt valmistatud, et pakkuda mitmekülgset kasutust ning lisada ruumile isikupära ja stiili, olles samal ajal vastupidav ja funktsionaalne.

Komplekt puudehoidja kaminariistadega on võimalik osta ka eraldi toodetena. Meie poes on saadaval eraldi nii puudealus, kui kõik komplektis sisalduvad kaminariistad.

Vajadusel saame valmistada ka just Teie mõõtudele vajaliku puudealuse. Selleks võtke meiega ühendust meilitsi ja andke oma ideest ja vajadustes meile märku.

 

Lisainfo

Kaal 12 kg
Kõrgus

92cm

Laius

34cm

Viimistlus

Lakitud