Skip to content

Puudehoidja, mille on valmistanud Eesti sepad. Toode on viimistletud lakiga

146,40  sis. KM

5 laos

Tootekood: R1113 Kategooria

Kirjeldus

Puudehoidja, mille on valmistanud Eesti sepad 20×6 teraslatist, on tõeliselt vastupidav ja funktsionaalne. Selle tugevuse tagab põhjaks kasutatud 2 mm paksune metallplaat, mis suudab kanda olulist koormust ilma järeleandmisteta. Selle puudealuse konstruktsioon on mõeldud olema kerge, kuid samal ajal äärmiselt tugev, võimaldades mugavalt ladustada soovitud hulga puid, ilma et see ohustaks aluse stabiilsust.

Eesmärk on pakkuda mitmekülgset lahendust, seetõttu on puudealusel ka valmidus kaminatarvikute lisamiseks. See annab teile võimaluse isikupärastada oma tulekolde ümbrust vastavalt vajadustele ja eelistustele. Meie poest leiate ka eraldi need lisatarvikud, et täiendada puudealust vastavalt oma kodu vajadustele.

Puudehoidja mõõtmed on hoolikalt valitud optimaalseks kasutuseks: 92 cm kõrgus, 42 cm laius ja 38 cm sügavus. Need mõõtmed tagavad mitmekülgse kasutuse erinevates kodudes ja ruumides. Lisaks funktsionaalsusele oleme pööranud tähelepanu ka disainile, tagades, et puudealus oleks mitte ainult praktiline, vaid ka esteetiliselt meeldiv ning sobituks sujuvalt teie kodu interjööriga.

Meie puudealune on loodud vastu pidama igapäevasele kasutusele ning pakkuma vastupidavust ja praktilisust. Lisaks sellele, et see mahutab piisavalt palju puid, võimaldab see teil luua oma tulekolde ümbruses hubase ja stiilse atmosfääri. Olles valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning pöörates tähelepanu nii funktsionaalsusele kui ka disainile, usume, et meie puudealus on just see, mida vajate oma kodu täiustamiseks.

Vajadusel saame valmistada ka just Teie mõõtudele vajaliku Puudehoidja. Selleks võtke meiega ühendust meilitsi ja andke oma ideest ja vajadustes meile märku.

Lisainfo

Kaal 10,5 kg
Kõrgus

92cm

Laius

34cm

Viimistlus

Lakitud