Skip to content

Kaminariistad Rolf 4 on komplekt, mis on valminud Eesti seppade käe all käsitööna, et pakkuda teie kodule tuleaseme hooldamise täiuslikku lahendust.

Viimistletud lakiga.

70,76  sis. KM

9 laos

Tootekood: R5142 Kategooria

Kirjeldus

Kaminariistad Rolf 4 on komplekt, mis on valminud Eesti seppade käe all käsitööna, et pakkuda teie kodule tuleaseme hooldamise täiuslikku lahendust. Kvaliteetsed ja esteetilised, need tarvikud on loodud mitte ainult praktilisteks abimeesteks, vaid ka kaunistuseks teie tulekolde ümbruses.

Komplekti kuuluv kaminatarvikute jalg on valmistatud ühest tervest teraslatist, kasutades traditsioonilisi sepatöö võtteid. See jalg on mitte ainult omapärane, vaid ka äärmiselt stabiilne, olles ideaalne alus kõigile komplekti kuuluvatele tarvikutele. Jala kõrgus, 80 cm, on hoolikalt valitud, et tagada stabiilsus ja sobitumine erinevatesse kodudes ja keskkondadesse.

Kaminariistad Rolf 4 komplekti kuulub neli olulist tarvikut: kühvel, hari, roop ja tuletangid. Tuletangid on praktiline lisa, mis võib enamikes kodudes, kus on vaid üks tulease, saada vähem kasutust. Nende eesmärk on lihtsustada kuumade tükkide liigutamist teise tulekoldesse, võimaldades sulgeda ühe tulekolde siibri ja säästa energiat. Meie valikus on ka lihtsam variant, Rolf 3, kus tuletangid ei sisaldu komplektis.

Tarvikute pikkus on umbes 60 cm, tagades mugava kasutamise ja käsitlemise. Komplekt on viimistletud lakikihiga, mis rõhutab käsitsi viimistletud metalli loomulikku struktuuri, säilitades autentsuse ja vastupidavuse. See viimistlus mitte ainult ei kaitse tarvikuid, vaid annab ka tootele elegantse ja loomuliku väljanägemise.

Kaminariistad Rolf 4 on rohkem kui lihtsalt tarvikute komplekt; need on kvaliteetsed käsitööesemed, mis lisavad teie tulekoldele mitmekülgsust ja elegantsi. Valmistatud kogenud seppade poolt, need tarvikud on vastupidavad, funktsionaalsed ja kaunid, tuues esile Eesti seppade kirge ja oskusteavet.

Additional information

Weight 4,6 kg
Dimensions 25 × 25 × 80 cm
Kõrgus

80cm

Laius

25cm

Viimistlus

Lakitud