Skip to content

Kaminariistad Rolf 3 on erakordne tuleaseme tarvikute komplekt, mis on valminud Eesti seppade käe all käsitööna. Viimistletud lakiga.

66,09  sis. KM

9 laos

Tootekood: R5135 Kategooria

Kirjeldus

Kaminariistad Rolf 3 on erakordne tuleaseme tarvikute komplekt, mis on valminud Eesti seppade käe all käsitööna ning pakub teie kodule vajalikku tulekolde hoolduse lahendust. Iga element on loodud kvaliteetsest materjalist ja pühendunud tööga, tagades tulekolde korrashoiu ning lisades samal ajal elegantsi ja iseloomu.

Komplekti kuuluv kaminatarvikute jalg on loodud ühest tervest teraslatist, kasutades traditsioonilisi sepatöö võtteid, mis annavad jalgadele omapärase ja stabiilse struktuuri. Jala kõrgus, olles 80 cm, on optimaalne, pakkudes mitmekülgset kasutust ja stabiilsust erinevates kodudes ja ruumides.

Kaminariistad Rolf 3 komplekti kuulub kolm olulist tarvikut: kühvel, hari ja roop, mille pikkus on umbes 60 cm. Need tarvikud mitte ainult ei täida tulekolde hoolduse vajadusi, vaid on ka praktilised ning vastupidavad, võimaldades mugavat käsitlemist ja tõhusat koristust.

Komplekt on viimistletud lakikihiga, mis rõhutab käsitsi töödeldud metalli loomulikku struktuuri, säilitades selle autentsuse ja vastupidavuse. Viimistlus mitte ainult ei kaitse tarvikuid, vaid rõhutab ka meie seppade töömeisterlikkust. Seelline viimistlus  jätab nähtavale käsitöö jälje ja lisades tootele esteetilist väärtust.

Kaminariistad Rolf 3 on rohkem kui lihtsalt komplekt tarvikuid. See on kunstiteos, mis täiustab teie tulekolde ümbrust ning pakub praktilist kasutust ja esteetilist naudingut. Kvaliteetse käsitööga loodud, need tarvikud on vastupidavad, funktsionaalsed ja lisavad teie kodule unikaalsust ning soojust, tuues samas esile Eesti seppade kire ja oskusteavet.

Lisainfo

Kaal 4,2 kg
Kõrgus

80cm

Laius

25cm

Viimistlus

Lakitud