Skip to content

Väike nagi 4 konksuga

20,84  sis. KM

18 laos

Tootekood: 146 Kategooria

Kirjeldus

Väike nagi 4-konksuga  on lihtne, praktiline ja mitmekülgne toode, mis on mõeldud erinevate esemete riputamiseks. Olgu selleks võtmed, rätikud või rõivaesemed, see nagi pakub mugavat ja efektiivset hoiulahendust. Selle kompaktne suurus ja 4 konksu võimaldavad riputada mitmeid esemeid ning samas ei võta see palju ruumi.

Väike nagi on vaid 33 cm lai, mistõttu sobib see suurepäraselt ka kitsamatesse ruumidesse, kus iga sentimeeter on oluline. Olenemata piiratud ruumist on sellel nagi nelja konksu abil võimalik riputada mitmeid esemeid ning hoida need käepäraselt ja korras. Olgu see võtmed, rätikud või isegi väiksemad rõivaesemed, 4-konksuga nagi pakub teile võimalust hoida asjad käeulatuses ja organiseeritult.

Nagi kinnitatakse seinale kahe kruviga, mis tagab kindla ja stabiilse paigalduse. Tugev ja vastupidav terasest valmistatud konstruktsioon tagab nagi pikaajalise kasutusea. See on valmistatud Eestis kogenud meistrite poolt, kes pööravad suurt tähelepanu toodete kvaliteedile ja vastupidavusele.

Nagi viimistluseks on kasutatud pulbervärvi, mis annab sellele stiilse ja vastupidava välimuse. Pulbervärv on vastupidav nii kuivas kui ka niiskemas keskkonnas, mis teeb selle nagi sobivaks erinevatesse ruumidesse, sealhulgas vannituppa või kööki. See tagab, et nagi näeb aastaid välja nagu uus ning suudab vastu pidada igapäevasele kasutamisele.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et väike nagi 4-konksuga on praktiline ja stiilne valik esemete hoidmiseks ja organiseerimiseks. Selle kompaktne suurus ja mitmekülgsed kasutusvõimalused teevad sellest sobiva lahenduse nii kodudesse kui ka kontoritesse. Valmistatud kvaliteetsest terasest ja viimistletud vastupidava pulbervärviga, see nagi pakub teile mitte ainult praktilisust, vaid ka vastupidavust ja stiili.

Lisainfo

Kaal 1,3 kg
Kõrgus

100mm

Laius

330mm

Kaal

0,45kg

Viimistlus

Värvitud