Skip to content

Pikkus 54 cm, kaetud mati pulberlakiga.

25,32  sis. KM

26 laos

Tootekood: A350 Kategooria

Kirjeldus

Tuletangid 54cm on valmistatud vastupidavast terasest, mis tagab nende vastupidavuse ja pika kasutusea. Need on kerged ja praktilised tööriistad, mis võivad tulekolde juures olla vähem kasutatavad võrreldes roobi või kühvliga, kuid aeg-ajalt on nad siiski hädavajalikud. Tuletangide roll seisneb suuremate põlemata puutükkide ohutus ja tõhusas eemaldamises tulekoldest.

Tuletangide põhiliseks kasutusotstarbeks on suurte puutükkide eemaldamine tulekoldest, mida on vaja viia teise koldesse. See on eriti oluline, kui soovid säilitada tulekolde optimaalset küttekvaliteeti. Peale tule kustumist on vältimatu sulgeda siibrid, et vältida  sooja kadu. Kui tules on veel osaliselt põlemata materjali, tuleb olla ettevaatlik, et vältida suitsu sattumist tuppa, mis võib olla tervisele ohtlik.

Üksikud osaliselt põlemata puutükid põlevad aeglaselt ning selle aja jooksul eraldub korstna kaudu hulk soojust. Tuletangide abil saab need ohutult viia teise koldesse, kus nad saavad lõpuni põleda. Sulgedes siibri, hoitakse soojust toas veel pikka aega, pakkudes nii mugavust kui ka energia kokkuhoidu.

Kokkuvõttes on tuletangid 54cm olulised tööriistad, mis mängivad olulist rolli tulekolde tõhusas hoolduses. Nende abil saab tagada nii küttesüsteemi efektiivsuse kui ka ohutu kütmine. Kui ehkki tuletangid ei pruugi olla igapäevaselt kasutatud, on neid aeg-ajalt vaja, et tagada optimaalne tulekolde toimimine ja tervislik keskkond.

Valmistatud Eestis käsitööna seppade poolt.

Pikkus 54 cm, kaetud mati pulberlakiga.

Lisainfo

Kaal 0,3 kg
Kõrgus

54cm

Viimistlus

Lakitud