Skip to content

Pikkus 53 cm, kaetud mati pulberlakiga.

25,62  sis. KM

30 laos

Tootekood: A25 Kategooria

Kirjeldus

Tuletangid on vastupidavast terasest valmistatud olulised tööriistad, mis kuuluvad tulekolde hooldamise arsenalisse. Kuigi tuletangid ei pruugi saavutada sama ulatuslikku kasutust kui roop või kühvel, on neil siiski oluline roll aeg-ajalt esile kerkivate olukordade lahendamisel. Nende kerguse ja praktilisuse kombinatsioon muudab need hõlpsalt kasutatavateks ja efektiivseteks abilisteks.

Tuletange kasutatakse peamiselt suuremate põlemata puutükkide ohutuks eemaldamiseks tulekoldest. Näiteks võib olla vajadus viia poolikult põlenud puutükid teise koldesse, et tagada ahju või pliidi optimaalne kütmine. Oluline on vältida pooleldi põletatud materjali koldes hoidmist, kuna suletud siibri korral võib see tekitada suitsu ja ohustada tervist.

Tuletangide abil saab üksikud tükid ohutult ja kontrollitult ühest koldesest teise liigutada, tagades, et need põletatakse lõpuni. Kui siiber on suletud, võib soojamüüri salvestatud soojus jätkuvalt tuppa soojust kiirgada, pakkudes hubast õhkkonda veel pikka aega.

Kokkuvõttes on tuletangid olulised tööriistad, mis kuuluvad tulekolde hoolduse lahutamatuks osaks. Need mitte ainult ei võimalda efektiivset puude liigutamist, vaid aitavad ka tagada tuleohutuse ning optimeerida ahju või pliidi küttekvaliteeti. Tuletangid võivad tunduda vahest vähem tähtsad kui teised tulekolde abivahendid, kuid nende õigeaegne kasutamine võib märkimisväärselt parandada küttesüsteemi efektiivsust ja turvalisust.

Pikkus 53 cm, kaetud mati pulberlakiga.

Lisainfo

Kaal 0,41 kg
Kõrgus

53cm

Viimistlus

Lakitud