Skip to content

Pikkus 63 cm, kühvel 13 x 17,5 cm, kaetud mati pulberlakiga.

20,23  sis. KM

22 laos

Tootekood: A26 Kategooria

Kirjeldus

Tuhakühvel on tulekolde juures hädavajalik abivahend. See toode ühendab endas minimalistlikku disaini ja praktilist funktsionaalsust. Selle kühvli unikaalne välimus sobib suurepäraselt erinevatesse interjööridesse, olgu selleks siis traditsiooniline kamin või kaasaegne pliit. Kühvli käepide ja vars on osavalt painutatud metallvardast, tagades tugevuse ja vastupidavuse. Samal ajal on kühvli osa valtsitud vastupidavast plekist, mis võimaldab hõlpsasti koguda tuhka, tolmu ja prügi.

Tuhakühvli minimalistlik disain rõhutab selle lihtsat elegantsi, mis sulandub sujuvalt erinevatesse sisekujundustesse. Selle lihtne, kuid samas kaasaegne välimus annab tulekolde ümbrusele puhta ja korraliku ilme ning muudab kaminahoolduse lihtsaks ja nauditavaks.

Kui soovite täielikku komplekti, saate meie poest lisaks soetada ka sama disainiga harja ja roopi. Hari aitab hõlpsasti eemaldada tuhka ja prügi enne kühvliga koristamist ning roop võimaldab mugavalt koguda koristatud materjali. Roopade erinevad pikkused võimaldavad teil valida sobiva töövahendi vastavalt konkreetsele koristusülesandele, olgu see siis kitsas nurk või suurem ala.

Kokkuvõttes on tuhakühvel mitmekülgne ja kvaliteetne abivahend, mis muudab tulekolde hooldamise lihtsaks ja efektiivseks. Selle minimalistlik disain, vastupidav konstruktsioon ja võimalus täiendava harja ning roobi järele annavad teile vajalikud vahendid, et hoida tuleaseme ümbrus puhas ja kutsuv.

Tuhakühvel on valmistatud Eestis kohalike seppade poolt.

Pikkus 63 cm, kühvel 13 x 17,5 cm, kaetud mati pulberlakiga.

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Kõrgus

63cm

Viimistlus

Lakitud