Skip to content

Pikkus 11 cm,

keermeosa pikkus 2,5 cm,

oksüdeeritud.

Paigaldusel puurida keermele auk ette.

22,50  sis. KM

54 laos

Tootekood: A06 Kategooria

Kirjeldus

Sepistatud haak uksele on  toode, mis on loodud ukse sulgemiseks ja avamiseks. Valmistatud käsitööna Eestis. Haagi pikkus on 11 cm, mis tagab piisava ulatuse ukse kindlaks sulgemiseks. Haagi kinnitamiseks uksele kasutatakse kahte silmuskruvi, mis on spetsiaalselt selleks otstarbeks mõeldud.

Silmuskruvide keerme pikkus on 2,5 cm, mis tähendab, et need tuleb korralikult uksele kinnitamiseks täielikult sisse keerata. Selleks on soovitatav väikese puuriga eelnevalt augud silmuskruvide jaoks ette puurida, et tagada kindel ja turvaline kinnitus.

Haak on traditsioonilisel viisil oksüdeeritud, mis annab sellele unikaalse ja antiikse välimuse. Oksüdeerimine on protsess, mille käigus pinnale kantakse spetsiaalsed kemikaalid või värvained, et tekitada metallile tumedam või patineerunud ilme. See annab haagile rustikaalse ja ajaloolise ilme ning võib samuti aidata kaitsta metalli korrosiooni eest.

Kokkuvõttes on käsirööna sepistatud haak uksele funktsionaalne ja dekoratiivne element, mis ühendab käsitöömeisterlikkuse ja traditsioonilise viimistluse. Olles praktiline ja ilus, võib see lisada elegantsi ja iseloomu igale uksele ning rõhutada kogu ruumi stiili.

Pikkus 11 cm,

keermeosa pikkus 2,5 cm,

oksüdeeritud.

Paigaldusel puurida keermele auk ette.

Lisainfo

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 11 cm
Laius

11cm