Skip to content

Käterätiku hoidja

28,50  sis. KM

21 laos

Tootekood: A87 Kategooria

Kirjeldus

Rätiku hoidja rõngas on käsitööna valmistatud seppade poolt, mis lisab sellele unikaalsust ja kvaliteeti. See on praktiline ese, mida saab kasutada nii köögis kui ka vannitoas. Rõngas kinnitatakse lihtsalt kahe kruviga seinale, tagades kindla ja turvalise paigalduse.

Üks oluline omadus rätiku hoidja rõngal on selle viimistlus. Selleks on kasutatud pulberlakki, mis muudab selle vastupidavaks niiskusele. Kuna riputatav kätterätt võib tihti olla niiske, on pulberlakk suurepärane valik, mis aitab vältida korrosiooni ja roostet. Lisaks sellele säilitab pulberlakk metallile omase puhta pinna, muutes rätiku hoidja esteetiliselt meeldivaks ja silmapaistvaks.

Rõnga läbimõõt on 15 cm, mis on piisavalt suur, et mahutada erineva suurusega rätikuid. Samuti jääb rõngas seinast 6 cm kaugusele, mis võimaldab rätikul õhu käes kuivada ja hoiab selle eemal niiskusest tekitatud kahjustustest.

See käteräti hoidja rõngas on mitmekülgne ja funktsionaalne lahendus rätikute hoidmiseks. Selle võib paigaldada köögi lähedale, et hõlpsasti pääseda käterätikutele toiduvalmistamise ajal või vannituppa, et hoida vannirätikuid käepärast pärast duši all käimist. Lisaks saab seda kasutada ka teistes ruumides, näiteks pesuruumis või treeningsaalis.

Kokkuvõttes on see rätiku hoidja rõngas praktiline, vastupidav ja stiilne valik koduseks kasutamiseks. Selle valmistamisel kasutatud sepatöö annab talle tugevuse ja vastupidavuse ning pulberlakk tagab kaitse niiskuse eest, säilitades samas metalli puhta välimuse. See on suurepärane lisand igasse kööki või vannituppa, mis aitab hoida rätikud korras ja käepärast.

Lisainfo

Kaal 0,45 kg
Läbimõõt

15cm

Kaal

0,45kg

Viimistlus

Lakitud