Skip to content

Nagi “Kihvad” on saanud oma nime tänu kahele kõrvuti asetsevale konksule, mis meenutavad kihvasid.

Konksude vahe 10cm. Kaugus seinast 6cm. Oksüdeeritud.

34,56  sis. KM

28 laos

Tootekood: A143 Kategooria

Kirjeldus

Nagi “Kihvad” on saanud oma nime tänu kahele kõrvuti asetsevale konksule, mis meenutavad kihvasid. Selle erilise kujundusega nagi lisab ruumile omapära ja praktilisust. Konksude vahe on 10 cm, mis võimaldab vabalt riputada ka kaks suuremat riideeset või tarvikut.

See nagi on valmistatud kvaliteetse sepatööna, mis rõhutab käsitöö ja detailide täpsuse olulisust. Sepatöö annab nagile vastupidavuse ja tugevuse ning samal ajal ka unikaalse ja käsitööna valmistatud välimuse.

Viimistluseks on kasutatud traditsioonilist oksüdeerimist. See viimistlusmeetod annab nagile sügava ja tumeda tooni ning lisab sellele vintage-stiilis välimuse. Oksüdeerimine annab ka metallile kulumiskindluse ja vastupidavuse, tagades nagi pikema eluea.

“Nagi Kihvad” on atraktiivne nii üksikuna seinal, olles pilkupüüdev ja stiilne fookuspunkt. Samas võib neid ka mitmekaupa gruppidesse seinale kinnitada, luues huvitava ja dünaamilise kompositsiooni. Mitmekaupade grupid võimaldavad erinevaid disainivõimalusi ja annavad võimaluse väljendada oma loovust.

See nagi sobib suurepäraselt erinevatesse ruumidesse, nagu esik, magamistuba, vannituba või garderoob. Kihvad-nagi on ideaalne lahendus riiete, jopede, rätikute, võtmete ja muude esemete organiseeritud hoidmiseks. Lisaks praktilisusele toob see stiili ja isikupära igasse ruumi, täiendades üldist sisustuskontseptsiooni.

Kokkuvõttes on “Nagi Kihvad” pilkupüüdev, praktiline ja käsitööna valmistatud sisustuselement, mis toob ruumi unikaalsust ja elegantsi. Konksude vahe, sepatööna valmistamine ja oksüdeerimisviimistlus annavad sellele nagile erilise ja kvaliteetse väljanägemise. Olgu see siis üksikult seinal või gruppidesse kinnitatuna.

Lisainfo

Kaal 0,1 kg
Laius

10cm