Skip to content

Nagi “Karussell” on ainulaadne ja funktsionaalne rõivaste hoidmise lahendus, mis on mõeldud kohtadesse, kus ruumi on piiratud ning laiuti liikumine pole võimalik.

Ringi sisemõõt on 35 cm, kaugus seinast 58 cm, kaetud kaitsevahaga.

353,80  sis. KM

26 laos

Tootekood: A177 Kategooria

Kirjeldus

Nagi “Karussell” on ainulaadne ja funktsionaalne rõivaste hoidmise lahendus, mis on mõeldud kohtadesse, kus ruumi on piiratud ning laiuti liikumine pole võimalik. Selle nutika disaini abil saab ruumi optimeerida ning efektiivselt kasutada kogu nagi pinda. Ringi sisemõõt on 35 cm, kaugus seinast 58 cm.

Nagikonksud on kinnitatud neetidega “ratta” külge, mis võimaldab nende ümber oma tsentri pöörlemist. Selline pöörlev mehhanism võimaldab riputada riideid kogu “ratta” välimise ümbermõõdu ulatuses. Seega saab riidevarn “Karussell” mahutada rohkem riideid võrreldes tavaliste lineaarsete nagi kinnitustega, võttes samas seinal vähem ruumi.”

Toode on valmistatud Eesti seppade poolt, kes on tuntud oma kvaliteetse käsitöö ja disaini poolest. Iga nagi on hoolikalt viimistletud traditsioonilisel viisil vahaga, mis annab sellele naturaalse ja ajatu ilme. Viimistluse täpsus ja kvaliteet tagavad, et nagi “Karussell” sobib suurepäraselt igasse interjööri.

Selle praktilise mööblieseme kasutusala on mitmekülgne. See võib olla suurepärane lisandus väikestele esikutele, garderoobidele, vannitubadele või isegi magamistubadele. Riidevarn “Karussell” pakub võimalust hoida korras oma riideid, joped, sallid, mütsid või isegi rätikud ja hommikumantlid. Selle mitmekülgne kasutusvõimalus muudab selle praktiliseks ja atraktiivseks valikuks neile, kes soovivad ruumi maksimaalselt ära kasutada.

Lisaks oma funktsionaalsusele on nagi “Karussell” ka pilkupüüdev sisustuselement, mis annab ruumile iseloomu ja stiili. Selle minimalistlik ja samas elegantne disain sobib suurepäraselt nii kaasaegsetesse kui ka traditsioonilisematesse sisekujundustesse. Lisades ruumile unikaalse visuaalse elemendi, aitab see riidevarn luua hubase ja stiilse atmosfääri.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et nagi “Karussell” pakub praktilist ja ruumisäästlikku lahendust rõivaste hoidmiseks. Selle nutika pöörleva mehhanismi abil saab maksimeerida riputuspinda, samas võttes seinal vähem ruumi.

 

Lisainfo

Kaal 4,6 kg
Läbimõõt

35cm

Kaugus seinast

58cm