Skip to content

Helistage meile: +372 517 7789

Menu
0,00  0
Ostukorv on tühi. Vaata Poodi

Pikkus 23 cm, kõrgus 7 cm, kaugus seinast 3 cm, pulberlakitud.

89,00  sis. KM

26 laos

Tootekood: A112 Kategooria

Kirjeldus

Nagi “Kala Väike” on võluv ja pisike kalakujuline dekoratsioon, mis sobib suurepäraselt võtmete hoidmiseks või väiksemate riideesemete, nagu pajakindad või muud sarnased esemed, riputamiseks. Selle suurus on vaid 23 cm, mis teeb selle ideaalseks kitsastes ruumides või kohtades, kus on vaja hoida väiksemaid esemeid.

Nagi “Kala Väike” on varustatud viie konksuga, mis paiknevad üsna lähedal üksteisele. See muudab suuremate rõivaesemete riputamise pisut ebamugavaks, kuid see on ideaalne väiksemate esemete, nagu võtmed või pajakindad, hoidmiseks. Konksude paigutus tagab nende stabiilsuse ja tugevuse, tagades, et esemed ripuvad turvaliselt.

Nagi  on kaetud pulberlakiga, mis muudab selle vastupidavaks ja sobivaks ka niiskematesse ruumidesse, nagu vannituba või köök. Pulberlakk kaitseb nagi pindu niiskuse eest ning võimaldab sellele ka niiskeid rätikuid riputada ilma, et see kahjustaks toote kvaliteeti või väljanägemist.

Selle nagi võlu seisneb tema unikaalses kalakujulises kujunduses, mis lisab ruumile omapära ja lõbusust. See on pilkupüüdev dekoratsioonielement, mis sobib suurepäraselt mere- või kalateemalise sisekujundusega ruumidesse.

Kokkuvõttes on Nagi “Kala Väike” funktsionaalne, kompaktne ja vastupidav sisustuselement, mis sobib ideaalselt võtmete ja väiksemate esemete hoidmiseks. Selle kalakujuline disain lisab ruumile lõbusust ja isikupära ning pulberlakk tagab toote vastupidavuse ja sobivuse niiskematesse keskkondadesse. Olgu see siis koridoris, vannitoas või köögis,  on see toode praktiline ja pilkupüüdev lisand igasse ruumi.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Kõrgus

7cm

Kaal

200g

Viimistlus

Lakitud

Pikkus

23cm