Skip to content

Pikkus 1 m ringis

metallist käepide

vahatatud

Mõõgad on kõik erinevad!

375,15  sis. KM

32 laos

Tootekood: A114 Kategooria

Kirjeldus

See käsitööna valmistatud mõõk on nagu aken minevikku, kandudes ajaloolisse aega, kus mõõk oli mitte ainult relv, vaid ka sümbol prestiižist ja võimust. Ajatust ja jõulisest disainist tulenevalt on mõõk läbi aegade olnud kõrgelt hinnatud relv, mis on seostunud sageli ühiskonna eliitklassidega, eriti aadliga. Mõõkade erilisus ja tähendus on toonud kaasa mitmeid kultuurilisi ja ajaloolisi sümbolismi.

Mõõkade tähtsus ei piirdu vaid füüsilise relvaga, vaid need on saanud ka sõjapidamise ja võimu sümboliteks. Seda on kajastatud paljudes ühiskondades, kus mõõka kandsid vaid valitud isikud või ühiskonnaklassid. Mõõkadele antud nimed, nende jumalikud omadused mütoloogias ning olulised kohad ajaloos rõhutavad nende erilist tähendust ja austust.

See käsitööna valmistatud mõõk ei ole lihtsalt eseme kogumik, vaid ka sügav kummardus ajaloo ja traditsioonide ees. Valmistatud kvaliteetsest terasest, on see kunstiline meistritöö, mis räägib lugusid minevikust. Mõõga disain on traditsiooniline, lisades sellele kordumatule tükile isikupära ja ilu.

Kuigi see mõõk pole teritatud ega mõeldud aktiivseks kasutamiseks, on see suurepärane kingitus ja suveniir mõõga ajaloo või kultuuri huvilistele. See on mälestus minevikust, mis toob kaasa austuse ja uudishimu ajaloo vastu. Olgu see kingitus või lihtsalt mälestus, see mõõk on midagi enamat kui lihtsalt ese – see on tükk kunsti ja ajalugu, mis saab igapäevaseks inspiratsiooniks.

Pikkus 1 m ringis

metallist käepide

vahatatud

Mõõgad on kõik erinevad!

Lisainfo

Kaal 2 kg
Mõõtmed 100 × 20 × 5 cm
Viimistlus

Vahatatud

Pikkus

1m