Skip to content

Thormani sepikojas valmis sel aastal esimene erikollektsiooni küünlajalg jõuludeks. Küünlajalgasid on piiratud koguses.

25,62  sis. KM

15 laos

Tootekood: AEK2020 Kategooria

Kirjeldus

Küünlajalg Lauale “Kõbla” on tõeline kunstiteos, mille on valmistanud sepad Thormani sepikojas käsitööna, pannes sellega kokku minevikust inspireeritud disaini ja kaasaegse elegantsi. Selle ainulaadne välimus on saavutatud metalli oskusliku kuumutamise ja vormimise teel, mis annab sellele kuju, mis meenutab iidset tööriista kõblast. Kuigi originaalne kõblas on tänapäeval harva kasutusel, on see küünlajala disainiloomingus saanud uue elu.

Küünlajalg “Kõbla” lisab kindlasti erilist ja kaunistavat puudutust igale lauale või ruumile. Selle kunstipärane välimus toob esile ajaloo ja kaasaegse disaini harmoonia. Käsitööna valminud sepis on unikaalne ning väiksed variatsioonid ja mustrid metallis räägivad meistri käekirjast.

Valmistatud vastupidavast metallist, on see küünlajalg mitte ainult ilus, vaid ka praktiline. Selle lai alus tagab stabiilsuse ja kindluse ning võimaldab seda turvaliselt kasutada nii siseruumides kui ka õues. Küünlajalg “Kõbla” sobib suurepäraselt erinevateks sündmusteks ja hetkedeks – romantilisteks õhtusöökideks, lõõgastavateks õhtuteks või lihtsalt ruumi kaunistamiseks.

See käsitööna valminud küünlajalg on ideaalne kingitus neile, kes hindavad originaalsust ja käsitöö kvaliteeti. Olenemata sellest, kas soovite lisada oma koju soojust ja meeleolu või otsite erilist kingitust, on Küünlajalg Lauale “Kõbla” teie valik. See on rohkemat kui lihtsalt küünlajalg – see on kunstiteos, mis räägib lugusid minevikust ja loob kauni atmosfääri tänapäeva.

Lisainfo

Kaal 0,35 kg
Kõrgus

14cm

Laius

18cm

Viimistlus

Vahatatud