Skip to content

Kuumaalus

39,65  sis. KM

28 laos

Tootekood: A158 Kategooria

Kirjeldus

Kuumaalus, mille on valmistanud oskuslikud Eesti sepad, on ese, mis lisab teie köögile nii praktilist väärtust kui ka visuaalset ilu. Valmistatud kvaliteetsest terasest ja viimistletud käsitööga, on see toode mõeldud lisama teie igapäevaelule nii mugavust kui ka stiili.

Lihtne ja praktiline disain teeb Kuumaalusest suurepärase abimehe köögis. Selle terasest pind on kaetud sepiku käekirjaga, mille meister on käsitsi loonud haamriga. See lisab tootele isikupära ja annab märku selle valmistamise käsitöölistest juurtest.

Kuumaaluse mitmekülgsus on selle suur eelis. Saate seda kasutada mitmel erineval viisil. See sobib suurepäraselt kuuma poti või panniga otse laua- või köögitasapinnale asetamiseks, kaitstes samal ajal pinda kuumuse eest. Samuti võib seda kasutada toidunõude tõstmiseks pliidilt või ahjust, et vältida otsest kokkupuudet kuumusega.

Terasest valmistatud Kuumaalus on vastupidav. See on loodud vastu pidama kõrgetele temperatuuridele, olgu tegemist siis avatulega või ahjuga. See toode on mitte ainult praktiline, vaid ka vastupidav, mis teeb sellest usaldusväärse abilise teie köögis aastateks.

Kuumaalus on tõestus sellest, kuidas lihtne disain ja käsitöö võivad luua igapäevastele esemetele erilise tähenduse. Lisades teie köögile praktilisust ja iseloomu, on see käsitööna valminud ese kindlasti suurepäraseks lisandiks teie köögiarsenali.

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Läbimõõt

17cm

Viimistlus

Vahatatud