Skip to content

Pikkus 60 cm

kinnituste vahe ~46 cm

kaugus seinast ~6 cm

kaetud mati pulberlakiga.

42,00  sis. KM

43 laos

Tootekood: A304 Kategooria

Kirjeldus

Kulbivarn seinale on käsitööna seppade poolt valmistatud praktiline ja vastupidav sisustuselement. Selle üldpikkus on 60 cm, mis võimaldab piisavalt ruumi erinevate esemete riputamiseks või hoidmiseks.

Kulbivarna külge on kinnitatud lehe-kujulised kinnitus “konsoolid”, mis võimaldavad kulbivarni kindlalt ja turvaliselt seinale kruvida. Konsoolid on paigaldatud fikseeritud asendisse ning nende liigutamine üksteise suhtes ei ole võimalik. See tagab kulbivarnale stabiilsuse ja vastupidavuse, tagades, et see jääb kindlalt paigale.

Kinnituste vahe on 46 cm, mis tähendab, et kulbivarna kinnitamisel seinale jääb nende vahele 46 cm pikkune ala. See vahekaugus võimaldab mugavalt paigutada erineva suuruse ja kaaluga esemeid. Lisaks jääb kulbivarn seinast umbes 6 cm kaugusele, mis tagab piisavalt ruumi esemetele ja samal ajal hoiab need seina pinnast eemal.

Kuna kulbivarn leiab põhilist kasutust köögis, eriti pliidi lähedal, on see viimistletud pulberlakiga. Pulberlakk on vastupidav kuumusele ja niiskusele ning aitab kaitsta kulbivarni korrosiooni ja rooste eest, mis võib tekkida köögis kasutatavate toitude ja vedelike mõjul. Lisaks sellele annab pulberlakk kulbivarnale ka kauni ja sileda viimistluse, mis sobib suurepäraselt köögi üldise stiiliga.

Kokkuvõttes on käsitööna valmistatud kulbivarn seinale praktiline, vastupidav ja stiilne sisustuselement, mis on ideaalne kööki, eriti pliidi lähedusse. Selle fikseeritud konsoolid tagavad turvalise paigalduse, samas kui optimaalne vahekaugus võimaldab esemete mugavat paigutamist. Pulberlakk viimistlus annab kulbivarnale vastupidavuse ja visuaalse atraktiivsuse, muutes selle sobivaks igasse kööki.

Lisainfo

Kaal 0,6 kg
Mõõtmed 60 cm
Laius

60cm

Viimistlus

Lakitud