Skip to content

d-7 cm, kõrgus 10 cm, matt pulberlakk.

49,81  sis. KM

19 laos

Kirjeldus

Kelluke on mitmekülgne ja lõbus ese, mis lisab teie koju või õuealale nii funktsionaalsust kui ka omapära. See toode on mõeldud eesmärgiga pakkuda mitmekülgseid kasutusvõimalusi ning samal ajal lisada ruumile iseloomu ja kodust soojust.

Kelluke on ideaalne alternatiiv traditsioonilisele uksekellale, mis võib olla ideaalne lisand välisukse kõrvale. See on mõeldud mitte ainult ukse külge riputamiseks, vaid ka grilli või muu koosviibimise ala kõrvale. Selle helin annab märku mitte ainult saabuvast külalisest, vaid ka maitsvate toitude valmimisest, tuues naeratuse näole.

Toode on saadaval ilma hoidjata, kuid võimalus osta eraldi kellukese hoidja lisab paindlikkust ja võimaldab teil valida endale sobiva paigaldusviisi. Hoidja lisab tootele stabiilsust ja kindla aluse, kuid samas on kelluke ka ilma selleta lihtsasti kasutatav. Nööriga riputamine võimaldab teil leida sobiva koha, kus see kõige paremini silma hakkab ja funktsionaalsust pakub.

Valmistatud käsitööna Eesti seppade osavate käte all, kannab see kelluke endas kvaliteeti ja meistrite käekirja. Iga toode on ainulaadne oma disaini ja detailide poolest, lisades teie koju või õuealale erilist puudutust.

Kokkuvõttes on see käsitööna valmistatud kelluke rohkemat kui lihtsalt heli tekitaja. See on funktsionaalne ja kaunis ese, mis räägib lugusid meistritest ja annab teile võimaluse luua oma kodu või õueala isikupärane ja meeldejääv atmosfäär.

d-7 cm, kõrgus 10 cm, matt pulberlakk.

Lisainfo

Kaal 0,51 kg
Kõrgus

10cm

Läbimõõt

70mm

Kaal

500g

Viimistlus

Lakitud