Skip to content

Üldpikkus 15 cm

rauast käepide pikkusega 8 cm

kellukese d-7 cm

kaetud mati pulberlakiga

56,94  sis. KM

39 laos

Tootekood: A119 Kategooria

Kirjeldus

Kelluke käepidemega, valmistatud Eesti seppade meisterliku käe all, toob endaga kaasa mitte ainult ajatuid disainielemente, vaid ka killukese nostalgilist õhkkonda. See käsitööna valminud ese kätkeb endas tähendusrikkust ja traditsioone, mis on seotud kooli- ja igapäevaeluga.

Kellukese kõlina saatel meenutatakse vanu aegu, kui õpetaja helistas sellega algust ja lõppu koolitundidele. See traditsioon rõhutab õppimise tähtsust ning aitab hoida õpilasi keskendunud ja motiveerituna. Sellel  kellukesel on võime tuua tagasi need emotsioonid ja tunded, mis seostuvad koolipäevadega.

Seda kellukest võib näha mitte ainult klassiruumis, vaid ka igapäevaelus. Selle funktsionaalsus ei piirdu üksnes kooliga. Näiteks grilliõhtutel võib see olla suurepärane abiline, et meelitada külaliste tähelepanu, andes märku sellest, et järgmine maitsev grillitäis on valmis nautimiseks.

Kelluke käepidemega on ka erakordne kingiidee. Olgu see siis kooli olgus või kooliaasta lõpp, see käsitööna valminud ese võib olla suurepärane kingitus õpetajatele, kes on pühendunud hariduse edendamisele. Selle unikaalne disain ja tähenduslikkus teevad sellest meeldejääva kingituse, mis näitab tänulikkust ja austust.

Lisaks nostalgiale ja traditsioonidele on see käepidemega kelluke ka praktiline ja mitmekülgne ese. See ühendab mineviku ja oleviku, luues erilise atmosfääri ja tuues naeratuse näole nii koolis kui ka igapäevaelus.

Üldpikkus 15 cm

rauast käepide pikkusega 8 cm

kellukese d-7 cm

kaetud mati pulberlakiga

Lisainfo

Kaal 0,5 kg
Kõrgus

15cm

Läbimõõt

7cm

Kaal

500g

Viimistlus

Lakitud