Skip to content

Need rauad on hobuste all olnud, puhastatud, vahatatud. Kõik rauad on erinevalt kulunud.

34,56  sis. KM

53 laos

Tootekood: A139 Kategooria

Kirjeldus

Kasutatud hobuseraud on ajatu sümbol, mis on läbi aegade toonud kaasa õnne ja kaitset. Selle iidne tähendus on sügavalt juurdunud erinevates kultuurides ja traditsioonides. Hobuseraudu on riputatud hoonete sissepääsude kohale, kantud kaasas ja kasutatud mitmel viisil, et hoida eemal halbu jõude ning tuua endaga kaasa positiivsust.

Kasutades seda ajaloolist sümbolit, toob Hobuserauda sügavam mõõde teie kodusse või ruumi. See ei ole lihtsalt dekoratiivne ese, vaid ka tükike kultuurilist pärandit ja uskumusi. Legendi järgi toob hobuseraud endaga kaasa õnne ning selle kasutamisel on kaitsvad omadused. See on nagu võti uksele, mis hoiab kurja ja negatiivsuse eemal ning laseb sisse vaid positiivsed energiad.

Küsimus, kuidas täpselt hobuseraud ukse kohal paigutada – kas avatud pool üleval või all – on kaasaegsele inimesele ehk huvitav mõistatus, kuid see on ka osa selle sümboli pärandist. Erinevad vaated sellele, kuidas hobuseraud peaks olema paigutatud, on kujundanud arutelusid ja diskussioone läbi pikka aja, lisades sellele sümbolile veelgi rohkem salapära ja intriigi.

Küünlajalg Lauale “Hobuseraud” toob teie koju mitte ainult visuaalset kaunidust, vaid ka ajaloolist tähendust. See on meeldetuletus minevikust, uskumustest ja traditsioonidest ning samal ajal ka kaasaegne dekoratsioonielement. Olenemata sellest, kuidas te otsustate seda oma ruumis kasutada, lisab see kindlasti sügavust ja isikupära teie kodusse, rääkides lugusid minevikust ja avades uksi õnnelikule tulevikule.

Need rauad on hobuste all olnud, puhastatud, vahatatud. Kõik rauad on erinevalt kulunud.

Lisainfo

Kaal 0,4 kg
Viimistlus

Vahatatud