Skip to content

Pikkus 20 cm, põletatud kadakast käepide, vahatatud.

50,02  sis. KM

34 laos

Tootekood: A352 Kategooria ,

Kirjeldus

Avaja puitpeaga on tõeliselt ainulaadne käsitööna valmistatud ese, mis ühendab traditsioonilise kujunduse, funktsionaalsuse ja loodusliku ilu. See on mitmekülgne kingitus, mis sobib suurepäraselt meesterahvastele igas vanuses ja miks mitte ka naistele. Selle unikaalne välimus ja praktiline otstarve muudavad selle ideaalseks kingituseks igas elujuhtumis.

Käepide on valmistatud puidust, tavaliselt kadakast, kuid tänu käsitöö iseloomule võib käepidemele sattuda ka mõni huvitav puuliigi jupp, mis lisab tootele veelgi omapära. Puit lisab avajale soojust ja naturaalset ilu, tuues endaga kaasa looduse läheduse ja rahuliku tunde. Iga käepide on unikaalne oma puulõigu ja tekstuuri poolest.

Avaja pea on valmistatud vastupidavast terasest, mis tagab selle vastupidavuse ja tugevuse. Selle praktiline disain võimaldab avada ka kõige jonnakamad pudelikorgid ilma vaevata. Olgu see pudel õlu, vein või mõni muu jook, selle avajaga ei jää ükski pudel suletuks.

See käsitööna valmistatud avaja puitpeaga on rohkem kui lihtsalt tööriist – see on kaunis tükk kunsti ja oskustest, mis sobib suurepäraselt kingituseks sõpradele, pereliikmetele või kolleegidele. See kannab endas looduse ja meistri käe jälg ning rõhutab traditsioonide ja käsitöö väärtust tänapäeval. Olgu see siis kingitus sünnipäevaks, tähtpäevaks või lihtsalt üllatuseks, see avaja on kindlasti meeldejääv ja praktiline kingitus.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Kaal

200g

Viimistlus

Vahatatud

Pikkus

20cm