Skip to content

Käsitööna Eestis seppade poolt valmistatud nagi seinale on praktiline ja kaunis lisand igale siseruumile.

Kõrgus 22 cm

kaugus seinast 6,5 cm

oksüdeeritud

27,00  sis. KM

36 varastossa

Kuvaus

See käsitööna Eestis seppade poolt valmistatud nagi seinale on praktiline ja kaunis lisand igale siseruumile. Nagi on valmistatud kvaliteetsest metallist ning sellel on kaks erinevat konksu, mis on mõeldud erinevate esemete riputamiseks.

Alumine konks on kergemate riiete, nagu jakkide, jopede ja muude sarnaste esemete riputamiseks. See on tugev ja vastupidav ning suudab kanda mitmeid riideid korraga. Alumine konks on ideaalne kasutamiseks igapäevaste riiete riputamiseks ning sellel on piisavalt ruumi mitmele esemele.

Ülemine osa, mida võiks nimetada “sarveks”, on mõeldud peamiselt mütside, rättide ja muude aksessuaaride riputamiseks. Sellel on õige kuju ja suurus, et hoida mütsi või rätti kenasti paigal ning vältida nende kortsu minemist. See on praktiline ja mugav lahendus nende esemete hoidmiseks ning tagab nende kiire kättesaadavuse.

Nagi on peamiselt mõeldud kasutamiseks siseruumides. Selle elegantne disain ja käsitööna valmistatud viimistlus sobivad suurepäraselt koduse interjööriga. Olgu see siis esik, magamistuba või vannituba, nagi täiendab ruumi väljanägemist ning pakub praktilist lahendust riiete ja aksessuaaride hoidmiseks.

Viimistlusena on kasutatud traditsioonilist oksüdeerimist, mis annab nagile unikaalse ja rustikaalse välimuse. Oksüdeerimine on protsess, kus metalli pinnale tekitatakse kontrollitud korrosioonikiht, mis annab sellele tumeda ja vanutatud ilme. Kuigi oksüdeerimine annab nagile kauni välimuse, tuleb märkida, et see ei paku niisketes oludes väga tugevat kaitset. Seega on soovitatav hoida nagi siseruumides, kus niiskustase on madalam.

Kokkuvõttes on see Eesti sepikunsti esindav nagi seinale praktiline, funktsionaalne ja kaunis valik kodusesse keskkonda. Selle ainulaadne disain ja käsitsi valmistatud viimistlus lisavad ruumile isikupära ning pakuvad mugavat lahendust riiete ja aksessuaaride hoidmiseks. Olgu see siis esemete kuvamiseks või hoiustamiseks, see nagi täidab oma ülesannet suurepäraselt, olles samal ajal ka silmale ilus vaadata.

Lisätiedot

Paino 0,13 kg (kilogramma)
Kõrgus

22cm