Skip to content

Kaunis veiniriiul on valminud Eesti seppade loominguna. Veiniriiul sobib koju, baari, kohvikusse, vinoteeki…

Suurepärane kingitus veinisõbrale ja kaunis disainelement.

110,81  sis. KM

8 in stock

Tootekood: R3667 Kategooria

Description

Veiniriiul “Korv” on Eesti meistrite käe all sündinud tõeliselt ainulaadne kunstiteos, mis ühendab endas praktilisuse ja esteetika. See käsitööna valmistatud dekoratiivne alus on loodud selleks, et pakkuda mitmekülgset ja pilkupüüdvat viisi hoida oma veinipudeleid korras ja käeulatuses. “Korvi” unikaalne disain võimaldab mahutada kuni 8 erinevat veinipudelit, andes samas võimaluse neid uhkelt eksponeerida.

Üks “Korvi” eripära on selle kompaktsus ja mitmekülgsus. Selle mõõtmed on hoolikalt läbimõeldud, võimaldades sellel mahutuda sujuvalt köögilauale, köögikapile või isegi diivanilauale. Sõltumata sellest, kus te seda otsustate kasutada, lisab “Korv” kindlasti ruumile šarmi ja elegantsi.

Lisaks oma dekoratiivsele funktsioonile on “Korvil” veel üks praktiline omadus, mis muudab selle veelgi kasulikumaks. Sellel on puidust käepide, mis lisab mugavust ja liikuvust. Kas soovite nautida veini päikeselisel rõdul või õhtusel piknikul murul? Lihtsalt haarake kinni käepidemest ja kandke “Korv” koos oma lemmikveinidega sinna, kus tunnete end kõige mugavamalt. See muudab veinide transportimise lihtsaks ja nauditavaks.

“Korv” on tõeliselt ainulaadne valik neile, kes hindavad nii veinide kvaliteeti kui ka visuaalset naudingut. Iga detail on hoolikalt välja töötatud, et pakkuda teile parimat elamust nii esteetiliselt kui ka praktiliselt. Kui otsite võimalust lisada oma koju või sündmusele natuke luksust ja stiili, siis on veiniriiul “Korv” teie ideaalne kaaslane. Selle lihtne elegants ja funktsionaalsus teevad sellest suurepärase kingituse nii endale kui ka teistele veinisõpradele.

Additional information

Weight 4,8 kg
Kõrgus

50cm

Laius

30cm