Skip to content

Lattnagi kööki Konks

32,94  sis. KM

7 varastossa

Tootekood: R0338 Kategooria

Kuvaus

Lattnagi “Konks” on praktiline ja mitmekülgne abivahend, mida saab kasutada köögis, vannitoas või mujal, kus on vaja riputada erinevaid esemeid, nagu näiteks köögirätikud, pajakindad või isegi kruusid. See funktsionaalne lisavarustus aitab hoida teie köögi- või vannitoaesemed korras ja käepärast.

Lattnagi “Konks” kinnitatakse seinale kahe kruviga, tagades kindla ja turvalise paigalduse. Selle lihtsa paigaldusprotsessi abil saate nautida nagi eeliseid vaid mõne hetkega. Selle mõõtmed on umbes 63 cm pikk, mis muudab selle saatmise postiautomaadiga väga mugavaks ja lihtsaks.

Komplektis on kaasas 6 riputuskonksu, mis on üksteise suhtes liikuvad. See võimaldab teil kohandada konksude asukohta vastavalt vajadusele ja riputada erineva suuruse ja kujuga esemeid. Liikuvate konksudega saate hõlpsalt korraldada oma köögitarvikuid või vannitoa rätikuid ja luua efektiivse ja organiseeritud ruumi.

Toode on viimistletud lakiga, mis annab sellele stiilse ja vastupidava välimuse. Lakikiht kaitseb nagi pinda niiskuse ja kulumise eest ning tagab selle vastupidavuse ja pikaajalise kasutuse.

Üldiselt on lattnagi “Konks” praktiline ja atraktiivne lisand teie kodu sisustuses. See aitab teil hoida korras erinevaid esemeid ning annab teile võimaluse kasutada ruumi efektiivselt ja optimaalselt. Olgu selleks köögitarvikud, pajakindad või rätikud, see nagi pakub funktsionaalset ja stiilset lahendust.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et lattnagi “Konks” on kasulik ja praktiline abivahend, mis sobib suurepäraselt kööki, vannituppa või mujale, kus on vaja riputada erinevaid esemeid. Selle liikuvad konksud võimaldavad kohandada riputuspinda vastavalt vajadusele.

Lisätiedot

Paino 1,5 kg (kilogramma)
Laius

60cm

Viimistlus

Lakitud