Skip to content

Pikkus 62 cm, männipuidust põletatud

Vahatatud käepide

Riputusrõngas Ø-3 cm

Roop kaetud mati pulberlakiga

25,32  sis. KM

39 varastossa

Tootekood: A346 Kategooria

Kuvaus

Ahjuroop  62cm on spetsiaalselt loodud keskmise suurusega tulekollete, näiteks väiksemate ahjude või kaminatega, hooldamiseks. See ahjuroop sobib suurepäraselt nendesse küttekolletesse, kus on vajalik puude asetamine ja kohendamine. Kuigi see pole ehk nii pikk kui mõned teised ahjuroobid, pakub selle 62 cm pikkus siiski suurepärast kasutusmugavust.

Keskmiste tulekollete puhul on vaja tihedamalt jälgida, kuidas puud põlevad ning vajadusel neid ümber sättida. Pikkuselt sobib see ahjuroop suurepäraselt keskmiste tulekolletega tegelemiseks. Selle abil saab hõlpsasti hoida kahel käel roopist kinni ning paigutada halud koldesse täpselt nii, nagu on vaja. Ahjuroopi disain võimaldab seda kasutada ka tulekolde tagumistes osades, ilma et peaksid kättpidi koldesse minema. See tagab ohutuse ja mugavuse küttekolde hooldamisel.

Lihtsa ja klassikalise disainiga ahjuroop 62cm sobib suurepäraselt erinevatesse interjööridesse. Roopil on lisaks terasele ka puidust käepide rõngaga, mis muudab selle käes hoidmise mugavamaks ja ergonoomilisemaks. Rõnga abil saab ahjuroobi ka riputada, et see ei peaks pärast kasutamist toetuma põrandale või mujale, hoides seeläbi ruumi korras.

Kokkuvõttes on see 62 cm pikkune ahjuroop praktiline ja kasulik tööriist, mis muudab keskmise suurusega tulekollete hooldamise lihtsaks ja mugavaks. Selle lihtne ja tõhus disain tagab sujuva küttekolde hoolitsuse ning lisab visuaalset naudingut.

Pikkus 62 cm, männipuidust põletatud Vahatatud käepide Riputusrõngas Ø-3 cm Roop kaetud mati pulberlakiga

Lisätiedot

Paino 0,2 kg (kilogramma)
Kõrgus

62cm

Viimistlus

Lakitud