Skip to content

Käsitööna valmistatud metallist ja termosaarest puuhoidja kamina või pliidi kõrvale. Toote viimistlemisel on kasutatud pulbervärvi. Puudehoidja on väga tugev ja vastupidav.

Valmistatud Eestis!

Mõõdud: 45 x 45 x 165 cm

274,50  sis. KM

2 vorrätig

Tootekood: DM712 Kategooria

Beschreibung

Puudehoidja Crystal on käsitööna valmistatud  ja lisab teie kodusele interjöörile mitte ainult praktilisust, vaid ka elegantset disaini ning käsitöömeisterlikkust. Valmistatud kvaliteetsest ja vastupidavast terastorust metallraamist, see puudehoidja on ideaalne lahendus puude hoiustamiseks kamina või pliidi kõrvale.

Metallraami stiilne disain hoiab puud ilusasti koos, luues korras ja visuaalselt meeldiva kujunduse. Alumise puudehoidja jala viimistlus termo-saarega mitte ainult ei anna tootele kauni välimuse, vaid tagab ka stabiilsuse ja vastupidavuse. Jala toetuspind, mõõtmetega 45 cm x 45 cm, kindlustab 165 cm kõrguse puudehoidja stabiilse asetuse, tagades ohutu ja usaldusväärse hoiustamise.

Puudehoidja disain sobib suurepäraselt igasse ruumi, olgu selleks siis traditsiooniline või kaasaegne interjöör. Toote viimistlemisel on kasutatud pulbervärvi, mis mitte ainult ei anna tootele elegantset välimust, vaid kaitseb ka korrosiooni ja kulumise eest, tagades selle pikaajalise kasutuse.

Puudehoidja Crystal  on tugev ja vastupidav, täites oma ülesannet aastate jooksul. Valmistatud Eestis, see kannab endas kohaliku käsitöö traditsiooni ning kvaliteeti. Olgu teie eesmärgiks puude praktiline hoiustamine või ruumi kaunistamine, Crystal puudehoidja lisab kindlasti teie kodusele keskkonnale väärtust ja elegantsi.

Mõõdud: 45 x 45 x 165 cm

Zusätzliche Informationen

Gewicht 15 kg
Größe 45 × 45 × 165 cm
Kõrgus

165cm

Laius

50cm