Skip to content

LATTHING 50 CM. Valmistatud ribaterasest. Hingelati osale on löödud sepistamist imiteerivad jäljed. Hingetapp kinnitatakse keermelatiga läbi ukselengi. Keermelatil mutreid-seibe kaasas ei ole. Komplektis on 2 hinge

38,13  sis. KM

34 vorrätig

Tootekood: 122 Kategooria

Beschreibung

“Latthing 50 cm” on tugev ja vastupidav ribaterasest valmistatud toode, mille eesmärk on toimida ukse või värava hingena.

Latthinge komplekti paigaldamine on lihtne ja nõuab minimaalseid oskusi. Esmalt tuleb hingetapi jaoks läbi lengi puurida auk. Seejärel kinnitatakse hingetapp keermelati abil läbi ukselengi. See tagab, et hing on kindlalt paigaldatud ja ei vaju ära ka raskema uksega.

Latthing ise kinnitatakse ukselehele, kasutades polte või kruvisid vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Tugev ribaterasest konstruktsioon tagab, et uks jääb stabiilselt paika ning avaneb ja sulgub ilma probleemideta.

Väärib märkimist, et “Latthing 50 cm” komplektis ei ole kaasas keermelatil mutreid ega seibe, mistõttu tuleks need eraldi hankida vastavalt vajadusele. Komplekti pole tarvikuid lisatud, kuna on keeruline ette näha vaja minevate poltide pikkuseid. Poltide pikkus sõltub ukse paksusest, millele soovite hingesid paigaldada. Kui ukse paksus on 50mm, siis poldid peaksid olema 70mm. Lisandub hingelati  ja mutri paksus. Polte, mutreid ja seibe saate osta ka meie poest eraldi.

Komplekt sisaldab kahte hinge, mis võimaldab teil paigaldada ühe ukse või värava. See teeb “Latthing 50 cm” suurepäraseks lahenduseks kodu- ja aiaprojektides, kus on vaja tugevaid ja stiilseid hingesid, mis peavad vastu erinevatele ilmastikutingimustele.

Komplekt on ka pulbervärvitud, mis lisab sellele mitte ainult korrosioonikindluse, vaid annab ka tootele puhta ja stiilse viimistluse. See võimaldab sul mitte ainult kasutada neid hingesid funktsionaalselt, vaid ka lisada neid dekoratiivse elemendina oma sisekujundusse.

 

Zusätzliche Informationen

Gewicht 2,6 kg
Laius

50cm

Viimistlus

Värvitud