Skip to content

Helistage meile: +372 517 7789

Menu
0,00  0
Ostukorv on tühi. Vaata Poodi

Maasse surutav amplihoidja

25,00  sis. KM

Laost otsas

Tootekood: LT280620 Kategooria

Kirjeldus

Amplihoidja maasse surutav on valmistatud vastupidavast 12 mm läbimõõduga terasvardast, mis tagab selle tugevuse ja stabiilsuse. See toode on mõeldud spetsiaalselt lilleampelite hoidmiseks maapinnal, võimaldades luua kaunid lilleseaded ja taimeeksponeeringud.

Tugev terasvarda materjal kindlustab, et amplihoidja suudab taluda erinevaid ilmastikuolusid ning toetada mitmesuguse suuruse ja kaaluga lilleampleid. Selle vastupidavus muudab selle sobivaks nii sise- kui ka välistingimustesse, luues võimaluse lillede esitlemiseks nii aias, rõdul kui ka siseruumides.

Amplihoidja disain on praktiline ja lihtne, mis võimaldab teil hõlpsalt sisestada selle maapinnale soovitud asukohta. Üks oluline omadus on selle mitmekülgsus – saate valida erineva kõrgusega amplihoidjate vahel vastavalt teie lilleampelite suurusele ja disainieelistustele.

Selle maasse surutava amplihoidja tugevus ja vastupidavus tagavad, et teie taimed püsivad kindlalt ja ohutult kohal, ilma et peaksite muretsema võimalike tuulte või muude tegurite pärast, mis võiksid neid kahjustada.

Kokkuvõttes on Amplihoidja maasse surutav suurepärane valik neile, kes soovivad luua kauni taimeeksponeeringu ja lisada rohelust oma aeda, rõdule või interjööri. Tugev terasvarda konstruktsioon tagab toote pikaajalise kasutusmugavuse ja võimaldab teil nautida oma taimi ilma muretsemata.

Toote kogukõrgus on 1,6m. Maasse surutav osa on 40cm ja peale amplihoidja paigaldamist jääb konks, kuhu lilleampel riputatakse, umbes 1,1 m kõrgusele maapinnast.

Amplihoidja on ilmastikukindlalt värvitud.

Selliseid amplihoidjaid valmistab Thormani sepikoda. Kui on huvi kõrgema või madalama amplihoidja vastu- või hoopis hoidjat mitmele lilleamplile, siis võtke julgelt sepikoja kontaktvormil ühendust.

 

Lisainfo

Kaal 4 kg
Kõrgus

1,1m

Viimistlus

Värvitud